Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin şirket adresine olan uzaklığıına göre de kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri için müşteri mail veya sms ile bilgilendirilecektir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Resmi tatil günleri ve mücbir sebepler kapsam dışındadır. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili müşteri temsilciniz size telefon ile dönüş sağlayacaktır. onfik.com aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; ödemesi internet üzerinden yapılan ürün eğer stoklarda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yapılan ödeme kendisine iade edilir.

Satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz firmamız tarafından 12 ay garanti kapsamında olacaktır.

Yaşanan herhangi bir problemle ilgili öncelikle bizlerle [email protected] e-posta adresi üzerinden iletişime geçmenizi rica ederiz.